HAVLET (Havlu Atlet) NEDİR?

Havlet ( HAVLU ATLET ) Nedir?                                                                            MÜŞTERİ YORUMLARI için Tıklayınız...!

Havlet ön yüzü ribana, arka yüzü ise teri emen, sırtı kuru tutan havlu kumaştan üretilen, terlemeden dolayı oluşan rahatsızlığı gideren, %100 PAMUKLU ve üstün kaliteli yeni bir iç giyim ürünüdür.

Ürünümüzün Hikâyesi

Havlet annelerimizin terleyen çocuklarının sırtına havlu koymasından esinlenilerek tasarlanmıştır. Terlediğimiz zaman sırtımıza konulan havlunun atletimizin bir parçası olabileceği fikri, uzun süren AR-GE çalışmaları neticesinde bizi modern tekstil teknolojisinin ileri tekniğinin bir ürünü olan üstün kaliteli ve ince havlu kumaşın atletin sırt kısmında kullanılması sonucuna ulaştırmıştır.

NEDEN HAVLET?

Vücudun terleme tepkisi çok sağlıklı bir sonuçtur. Ancak, vücudun bu doğal ve sağlıklı tepkisi kalitesiz ve yanlış iç giyim ürünlerinin tercih edilmesi halinde sağlığımız için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Havlu Atlet:

 
TERİ EMER, SIRTINIZIN KURU KALMASINI SAĞLAR

Kalitesiz iç giyim ürünlerinde terleme sonucu ıslanan atlet sırt bölgesine yapışır, vücudun ısı dengesini bozarak hastalıklara davetiye çıkarır. Havletin özel tasarımıyla, bebeklerden yetişkinlere kadar bu rahatsız edici durum ortadan kalkar. 

 %100 PAMUKLU YAPISIYLA DOĞAL VE SAĞLIKLIDIR

Sentetik ve teknoloji ürünü olan kumaşlar (Naylon, polyester, elastan vb.) sağlığa zararlıdır ve bu ürünlerin hammaddesi genel olarak petrol türevleridir

Naylon kumaşların mantar oluşumunu artırması iç giyim satın almadan önce üzerinde düşünülmesi gereken bir diğer noktadır.

ÖZELLİKLE İÇ ÇAMAŞIRINDA BU TÜR KUMAŞLAR TERCİH EDİLMEMELİ, BİLHASSA ÇOCUKLARDA, %100 PAMUKLU ÜRÜNLER KULLANILMALIDIR.

 TENİNİZ NEFES ALIR 

Derinin hava ile temasını sağlayan kaliteli kumaşlar kullanmak sağlığımız açısından önemlidir.

 YUMUŞAK TUŞESİYLE CİLDİNİZİ TAHRİŞ ETMEZ

Naylon vb. sentetik kumaşlar cildi tahriş eder, teni yakma, kaşınma hissi uyandırma vb. rahatsız edici durumlar ortaya çıkarır.

 ESNEK VE RAHAT YAPISIYLA VÜCUDUNUZA UYUM SAĞLAR

Havlet hareketlerinizi kısıtlamaz, vücudunuzu sıkmaz.

 KUMAŞ / BOYA KALİTESİYLE FARK YARATIR

Tüketicilerin tekstil ürünü alırken kullanılan kumaşın kalitesini bilmesi en doğal hakkıdır. Kaliteli kumaş ve uluslar arası standartlara uygun kumaş boyalarının kullanılması cilt sağlığımız için önemlidir. Havletin satışa sunulan tüm ürünlerinin içerisinde yer alan ürün tanıtım kartlarında kumaş test raporları mevcuttur.

 İLK DOKUNUŞUNUZLA, FARKI FARKEDECEKSİNİZ... 

Kumaş Kalitesi Laboratuar Test Sonuçları: 

Washing Fastness/Yıkama Haslığı Testi

ISO 105 C06

Water Fastness/ Su Haslığı

ISO 105 E01

Perpiration, Acid /Asit Ter Haslığı

ISO 105 E04

Perpiration, Alkali / Alkali Ter Haslığı

ISO 105 E04

SHRINKAGE / Çekmezlik

ISO 6330T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.